נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

חלום של מזרון


אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה. מחקרים קובעים כי השינה היא חיונית לתפקוד הגוף והמוח, וכי היא צורך קיומי קריטי. ואם לישון- אז רק על מזרון שהוא בריאותי, נוח, תומך ומפנק. איפה מוצאים כזה שילוב, אתם שואלים? במזרוני איילון!

כבר 35 שנה שחברת איילון מתמחה בייצור מזרונים בריאותיים, ומספקת מזרנים איכותיים בעלי מרכז בריאות לגב בהתאמה אישית. "במזרני איילון אנו מחויבים ללקוחותינו לאורך כל הדרך - מזרני החברה עשויים מחומרים עמידים וייחודיים, וכולם כאחד עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר". מסביר אבי - "כל המזרנים מצוידים במערכות קפיצים ייחודיות, בעלות תמיכה אורתופדית ייחודית ושכבות לאטקס או ויסקו אלסטי. מערכות הקפיצים נתונות בתוך מסגרת, למניעת שקיעת המזרן ולשמירה על עמידתו לאורך שנים. יתרה מזאת, כל המזרנים מורכבים בהתאם לכללי האוסטאופתיה ובליווי של ברונו רוזמבלום.
 

מדוע חשובה התאמה של מזרון?


מזרון הוא דבר אינדיבידואלי. לכל אדם צריך להתאים את המזרון שנוח לו מענה לבעיות בריאות ספציפיות או אפילו להעדפות שינה, כמו שינה על הגב או על הבטן. אנו משלבים את כל סוגי המזרונים, בכל דרגות הקושי האפשריות, ממיטב החומרים ובשילוב קפיצים מסוגים שונים, שכבות אורטופדיות של גומאוויר וכדומה. הדבר החשוב ביותר הוא התמיכה האורטופדית והמענה האישי לצורך. לצד זה, חשובים מנגנוני הבידוד, ויסות הטמפרטורה, האוורור ושימוש בבדים האנטי-בקטריאליים. את כל אלו, כאמור, אנחנו נותנים כחלק מהשירות לקוחות. יתרון נוסף שגם הוא חשוב הוא המחירים המיוחדים שלנו. אנו מציעים את המזרונים הטובים ביותר במחיר שהוא כמעט מחיר יצרן, שנע בסדרי גודל של כ-40% פחות ממחיר השוק.

המלצת מנהל המרכז לאוסטאופתיה, מכון וינגייט -ברונו רוזנבלום:

חלק ניכר מן הכאבים ומן המוגבלויות שמהם אנו סובלים, מקורם בעמוד השדרה. ליקויים בתפקוד, ביציבת הגוף ובעיקר בשינה מהווים גורם מרכזי ביצירת כאבים- כרוניים וארעיים גם יחד. האוסטאופתיה היא שיטה לאבחון כאבים כרוניים ולטיפול בהם על ידי בחינת תפקודו הכולל של הגוף. בטיפול זה קיים צורך בסיסי בשימוש מזרון איכותי המותאם לצורכי המטופל. לאחר היכרות ממושכת עם חברת "איילון מזרונים" ומבדיקה קפדנית לאורך מספר שנים של איכות מזרניה, דעתי היא כי לא זו בלבד שהם משמרים ומטפחים את הגב ואת יציבותו, אלא גם מועילים נגד כאבי גב הנובעים מיציבה לקויה בשינה- בעיקר עם המזרן מותאם במיוחד לצורכי טיפול. על כן, מזרוני "איילון" לא רק עונים על צורכי הגוף ועמוד השדרה, אלא אף מהווים גורם חיובי לשימורו ושיפורו של מצבו.

מזרוני איילון משק 7, כפר טרומן
טל': 03-9721493 / 03-5183684
שעות פתיחה: א'-ה' :09:30-19:00 / ו' : 09:30-14:00