נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 052-272-8220 או השאר פרטים

החשיבות של מזרנים בריאותיים לילדים

מזרנים לילדים

יש כאלה שחושבים כי הילדים אינם סובלים מבעיות גב ולכן, הם אינם זקוקים למזרונים אורתופדיים. זוהי טעות מושרשת, היות והילדים גדלים ובהחלט זקוקים לתמיכה בגופם במהלך שנתם. יש לחפש מזרנים לילדים שיתאימו לנוחות שלהם ולמצוא את מיטב היצרנים המתמחים עם ייצור מזרונים שמיוחדים לילדים ונוער. גיל ההתבגרות, הינו גיל בו ההתפתחות של כל אדם, היא בשיאה. רוב ההתפתחות של בני האדם, מתבצעת בעת השינה ולכן, יש לתת דגש מיוחד ברכישת מזרונים לילדים. לילדים, אשר עדיין לא הגיעו לגיל 18, שזה הגיל בו עמוד השדרה עדיין נמצא בשלבי התפתחות לא מומלץ לישון על מזרון רך, חשוב כי המזרון יהיה קשה או חצי קשה.

מגוון מזרונים אורתופדיים לילדים

ניתן למצוא בשוק המזרונים היום, הרבה סוגים של מזרונים שעשויים מחומרי גלם שונים, כמו: וויסקו, לטקס, מזרוני גומאוויר או מזרונים משולבים ע חומרי גלם אלה, יחד עם קפיצים. המזרונים המומלצים ביותר לילדים, הם מזרונים העשויים לטקס, היות וילדים יכולים להיות רגישים או שסובלים מבעיות בדרכי הנשימה והמזרון שיכול בהחלט להתאים להם, הן מבחינת דרגת הקושי והן מבחינת דחיית אבק, הוא מזרון ויסקו או וויסקו ג'ל. חשוב כי מזרונים לילדים ייבחרו ע"י הילדים עצמם, שכן, הם יכולים להרגיש איזה מזרון יהיה עבורם המזרון הנוח ביותר. כדאי כי תבקשו עזרה מהמוכר באולם התצוגה לגבי בחירה נכונה של מזרנים לילדים. ישנו טיפ חשוב שיש לדעת עליו, כמו למשל בחירת מעטפת מבד כותנה שהוא היפו אלרגני שנושם. חשוב, כי לא תחשבו על המחיר של המזרון, היות והילד גדל, השקעה על מזרנים לילדים, היא חשובה כי היא חיונית להתפתחות תקינה של גופו. יש לבחור בחברות ידועות שמייצרות מזרונים שמיועדים גם לילדים ונוער.

אם כבר מזרונים לילדים אז רק באיילון מזרונים

אנו תמיד מעוניינים כי לילדינו יהיה את הטוב ביותר, במיוחד כאשר מדובר על בריאות ושינה היא בריאות. על מנת לרכוש לילדיכם מזרונים לילדים מהסוג האיכותי ביותר, אחת החברות המוכרות בשוק המזרנים, אשר מתמחה בייצור מזרנים לילדים הינה חברת איילון מזרונים, הקיימת כבר למעלה מ-35 שנה. מזרני איילון, עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים וכולם עומדים בתו התקן הישראלי. המזרונים מיוצרים מערכות קפיצים ייחודיים והתמיכה האורתופדית, שהיא כה חשובה לילדים היא מהטובות ביותר. מערכת הקפיצים, מותקנת בתוך מסגרת למניעת שקיעת המזרון וכך, היא גם שומרת על עמידתו לאורך הרבה שנים.