נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרון אורטופדי זוגי

מזרון אורטופדי זוגי

מזרון אורטופדי זוגי

בשעה טובה החלטתם לשדרג את עצמכם ולהעניק תשומת לב ראויה לשנת הלילה שלכם ולגוף שלכם, באופן זוגי. סביר להניח שאתם זוג צעיר, לקראת חתונה או קצת אחרי וחשוב לכם לרכוש מזרון אורטופדי זוגי שיתאים לשניכם. איך עושים את זה? איך יודעים מה טוב לכם ולבן/בת הזוג, ובעיקר – זה יעבוד יחד? אל תדאגו, הכל אפשרי, אתם מוזמנים לקבל מידע חשוב ורלוונטי בעמוד הבא, ולפעול לפי הטיפים המומלצים.

איך בוחרים מזרון אורטופדי זוגי?

במידה ושניכם בריאים וללא בעיות גב

  • החיים שלכם דבש! במקרה הזה ההתייחסות צריכה להיות בעיקר להעדפה אישית של מה נוח לכם יותר או פחות. 80% מהאוכלוסייה בישראל, כך לפי סקרים אחרונים, מעדיפה לישון על מזרון קפיצים. לא בטוח שזה המקרה שלכם, אם אתם צעירים ובריאים, אולי תעדיפו מזרוני לטקס ו/או ויסקו או מזרון ספוג אבל מה שהכי חשוב הוא ששניכם תהיו מרוצים במאה אחוז עם הבחירה שלכם ושהיאת ואמת את שני בני הזוג באופן שלם ומושלם.


במידה יש לכם בעיות גב

  • פה התמונה משתנה – אם לאחד מבני הזוג, או לשניכם, יש בעיות גב, מאד חשוב לפעול בצורה מקצועית וחכמה על מנת שתוכלו לרכוש מזרון אורטופדי זוגי שר יתאים לשניכם מכל הבחינות – בריאותית, גופנית, תחושתית, ושתישנו טוב! איך עושים את זה?


ייעוץ מקצועי ורפואי

במידה ובעיות גב הן תחום מוכר לכם, סביר להניח שיש איש מקצוע אחד לפחות עימו אתם מתייעצים, מבחינה רפואית. זה יכול להיות רופא המשפחה שלכם אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם ויודע מה הבעיות שיש לכם בגב, זה יכול להיות כירופראקט או איש מקצוע אחד בתחום רפואת הגב אשר יודעים בדיוק מה סוגי המזרונים, ומה מתאים לכם. ישנם מספר סוגי מזרונים והמלצות שונות לגבי מה מתאים למי, קודם כל עליכם להגיע למצב בו אתם יודעים מה המזרון שמתאים לכם ברמה האופטימלית.

מזרון אורטופדי זוגי שמתאים לשני בני הזוג

מה קורה במידה ואני זקוק למזרון ויסקו, ובת זוגתי זקוקה למזרון קפיצים? יש דבר כזה? לשמחנו הרבה יש בהחלט. רבים הם המקרים בהם אחד מבני הזוג זקוק למזרון מסויג מסוים, עבור הפרופיל הרפואי שלו, ובן הזוג השני אינו זקוק לאותו מזרון אורטופדי זוגי ולאותו סוג בכלל, וניתן לעשות התאמות עבור כל אחד.

בעיה דומה יכולה להיווצר כאשר אחד מבני הזוג בעל משקל עודף, והשני לא, ויש צורך בפיזור משקל בצורה נכונה וחכמה על המזרון. גם זה אפשרי, אל תדאגו.

מה קורה כאשר אחד מבני הזוג בעל שינה קלה? אין שום בעיה, יש אפשרות לרכוש מזרון אורטופדי זוגי אשר מנטרל תזוזות, כך שאם אתם מתעוררים מכל תזוזה, אתם יכולים לישון בשקט.

חשוב להתנסות

אל תשכחו! לשכב על מזרון לרגע בחנות לא יתן לכם אינדיקציה של איך ההרגשה אחרי לילה של שינה או אחרי שבוע של שינה. חשוב מאד שתהיה לכם האפשרות לנסות את המזרון למספר לילות לפחות, לפני הרכישה. בהצלחה!