נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ

מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ

מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ

ויסקו הוא חומר אלסטי חדשני ומתקדם שפותח על ידי מעבדות חקר החלל של נאס"א. ויסקו מציע תכונות מתקדמות והוא נקרא גם בשם המזרון החכם בגלל תכונתו העיקרית לקבל ולזכור את צורת הגוף ותנוחת השינה שלכם. מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ מבטיח לכם חוויית שינה כפי שטרם זכיתם לה בעבר, החומר האלסטי מעניק תמיכה מעולה לכל אזורי הגוף, ובמיוחד לנקודות הלחץ ובהתאם לחלוקה של עומס משקל הגוף על המזרון.

כדאי לדעת כי ניתן להזמין מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ במגוון מידות וגדלים, לרבות מזרון זוגי בגדלים שונים וכמובן גם מזרוני יחיד בשלל מידות. למעשה, מזרון זה מיועד להנחה על כל סוגי המזרונים, כאשר השכבה בעובי 5 ס"מ מוויסקו אלסטי מבטיחה לכם חוויית שנה מעולם אחר ותמיכה אורטופדית מלאה ומתקדמת לכל אזור הגוף. כך, תוכלו לרכוש מזרון מתקדם וחדשני במחיר אטרקטיבי ללא צורך בהחלפת המזרן הישן, מאחר ואתם יכולים להניח את המזרון העשוי ויסקו אלסטי על המזרן הקיים וליהנות משינה בריאה, רציפה ואיכותית לאורך שנים.

מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ לתמיכה מושלמת

כאמור, מזרן ויסקו מעניק לכם תמיכה אורטופדית מושלמת לכל הגוף, ובמיוחד לאזורים בהם מופעל לחץ במהלך השינה. לוויסקו תכונה מתקדמת המאפשרת לחומר לזכור את תנוחת הגוף וכך למעשה מופחתים עומסים המופעלים על אזורי הלחץ השונים לאורך הגוף במהלך השינה. ראוי לצן כי החומר עצמו פותח על ידי מהנדסים של חברת נאס"א לחקר החלל עבור האסטרונאוטים הישנים בתנאי חוסר כבידה.

כאשר עליכם לבחור מזרון אורטופדי זוגי תוכלו לחסוך עלויות באמצעות רכישת מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ ולמעשה את המזרון החדש עליכם להניח על המזרון הקיים בביתכם, או לרכוש מזרון זוגי במבצע מחומרים איכותיים ולהניח מעליו את מזרון הוויסקו.

אגב, כדאי לדעת כי ניתן להניח את מזרון הוויסקו האלסטי בעובי 5 ס"מ על מזרון זוגי אורטופדי עם קפיצים או ללא, בהתאם להעדפות השינה שלכם. שכבת של 5 ס"מ של חומר ויסקו אלסטי מספיקה כדי להעניק את התמיכה המושלמת לכם ולבן הזוג, וליהנות משינה רציפה ואיכותית כך שתוכלו לקום בבוקר מלאי מרץ ורעננים, כמובן שניתן לירכוש בנוסף כרית ויסקו בהתאמה למזרון ולהנות משנת מלכים.

מזרון יחיד אלסטי אורטופדי

יש מגוון סוגים ומידות של מזרון יחיד אורטופדי, אך כדי ליהנות משינה בריאה ואיכותית במיוחד כדאי לכם לרכוש מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ. ויסקו יעניק לכם תמיכה אורטופדית מושלמת לגוף תוך פיזור משקל גופכם והפחתת העומסים המופעלים על הגוף בזמן שינה או שכיבה. כדאי לדעת כי מזרוני ויסקו ליחיד נחשבים לבחירה המושלמת והנכונה עבור כל מי שסובל מכאבי גב או מבעיות אורטופדיות שונות. ויסקו קולט את חום הגוף ומפזר את המשקל היטב, כך שזוכים לשינה בריאה ואיכותית לאורך שנים ארוכות. לכן, אם אתם מעוניינים לשפר את איכות חייכם מומלץ לרכוש מזרון ויסקו איכותי.