נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ

מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ

מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ

כאשר אתם מתכוונים לרכוש מזרון חדש, חשוב לזכור כי מדובר בעניין אישי ביותר. גם מבחינת סוג המזרון שמתאים לכם, וגם כמובן כאשר מדובר בפעולת אינטימית כל כך כמו שינה. כולנו רוצים להרגיש הפעם אנו מבקשים להפנות את תשומת ליבכם למזרון מסוג אחר. נכון, הוא לא מתאים לכולם, אבל אולי בדיוק לכם הוא המזרון המושלם? הרשו לנו לספר לכם עליו. הנה מספר שאלות ותשובות פרקטיות על מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ.

מהו מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ?

מזרן ויסקו אלסטי 7 ס"מ עשוי מחומר הויסקו שהוא בעצם חומר שעשוי מג'ל, חברות המזרונים משתמשות בחומר זה על מנת ליצור ריפוד עבור השכבה העליונה של המזרון. המקור הראשון של השימוש בחומר הויסקו האלסטי היה עבור נאס"א, סוכנות החלל, ועם הזמן התגלו יתרונות מצוינים של החומר הזה: מסתבר שויסקו משנה את הטמפרטורה ומתאים את עצמו לטמפרטורת הגוף. התוצאה של יכולת זו היא סיוע ותמיכה מקצועית של המזרן לגוף, באמצעות פיזור לחץ נכון ומאוזן. חומר הויסקו מתאים את עצמו לתנוחת השכיבה, ותומך בכל נקודות המגע של הגוף עם המזרון בדיוק כמו כרית ויסקו.

מהם היתרונות של מזרון ויסקו אלסטי ולמי הוא מיועד?

לכל אחד הרגלי השינה שלו, משקל הגוף שלו, תנוחות השינה שלו. מזרון שמתאים לאחד, לאו דווקא יתאים לאחר, וזה בסדר גמור, לכן יש מספר סוגים של מזרונים. היתרון הבולט של מזרון ויסקו הוא בהיותו חומר נעים, אוורירי, רך ובעיקר בעל תכונה אלסטית. מה הכוונה תכונה אלסטית? המזרון מתאים את עצמו לגוף שלכם, ויכול "לזכור" את התאמת הגוף שלכם למזרון, את ההתאמה של פיזור הלחץ במידה הנכונה והמאוזנת.

מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ הוא עדין, רך, מלטף ומפנק, רגיש לחום הגוף, ולכן לא מומלץ לשימוש עבור אלו הסובלים מחום. מזרון ויסקו מיועד בעיקר למי שישן על הצד ועל הגב, ואינו מתאים למי שסובל מבעיות גב.

החשיבות של שינה על מזרון מקצועי ותומך

ככל שעוברות השנים, אנו מבינים יותר ויותר את החשיבות של שינה טובה ובריאה, ועד כמה היא חיונית לתפקוד חיובי ומלא שלנו ושל הגוף שלנו. בהיותנו צעירים, אנחנו יכולים להעביר 24 שעות ולפעמים גם יותר, בלי לישון, "ולהתרסק" אחר כך להשלמת שעות. עם השנים אנחנו מבינים, לצערנו, שהמושג "השלמת שעות שינה", הוא טיפה אשלייתי, הגוף צריך את המנוחה והשינה שלו בכל יום, בכמות מספקת על מנת לתפקד בצורה מאוזנת וטובה. אנשים רבים נוהגים להשקיע תקציב ברכישת מזרון איכותי בגיל יחסית מבוגר (ארבעים ומעלה), אולם מה עם כל השנים שלפני גיל 40? אז נכון, בגיל 20 פלוס כולנו צעירים ויפים ולא אכפת לנו גם לישון על הרצפה, אולם אנו ממליצים שכבר לקראת גיל 30, תשקיעו במזרון אורטופדי איכותי אשר יוכל ללוות אתכם ולהעניק לכם את היציבות, האיזון, והשקט הנפשי והבריאותי לו אתם זקוקים.