נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרון יחיד אורטופדי

מזרון יחיד אורטופדי

מזרון יחיד אורטופדי

היכן רוכשים מזרון יחיד אורטופדי?

בשנים האחרונות, המודעות לשינה טובה ובריאה הולכת ומתרחבת, וכבר ברור לכולם ששינה טובה חשובה לא רק כשאתה מבוגר, אלא גם כשאתה צעיר. זה קצת מתעתע, הרי כשאנו צעירים וחזקים (וגם לא ישנים הרבה), למי אכפת על איזה מזרון נישן? אולי לצעירים פחות אכפת, אבל למבוגרים, להורים שלהם, אכפת מאד. בעצם החל מהשלב בו ילד עובר ממיטת מעבר למיטת נוער / מיטה רגילה, ועד לשלב בו הוא מגיע למיטה זוגית, עוברות מספר שנים חשובות מאד לגוף, לגב, לבריאות הכללית שלנו. מאד חשוב שתבחרו מזרון יחיד אורטופדי אשר יהיה הטוב ביותר עבור ילדכם / עבורכם.

כיצד בוחרים מזרון יחיד אורטופדי וסוגי מזרונים נוספים?

מזרוני קפיצים או מזוני ספוג, לטקס ואפילו מזרון ויסקו הם הסוגים הנפוצים, יותר ופחות, בישראל, בשנים האחרונות. איך תדעו מה מתאים לכם או לילדכם? ראשית כל, בהנחה שמדובר במזרון עבור ילד/ה או נער/ה, אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה כי מדובר באדם בריא. עבור אנשים צעירים ובריאים, המזרון המומלץ הוא מסוג הספוג. זהו מזרון יציב אשר אינו נתון לתזוזות ובעל רמות צפיפות שונות. המזרון מעניק תחושת יציבות מצוינת ויש לו יתרון נוסף במחירו הסביר בהחלט. החסרונות של מזרון זה בכך שרמת השחיקה שלו גבוהה יותר, מה שדי מתאזן עם המחיר הנמוך וילדינו ההולכים וגדלים.

מספר דברים שחשוב לוודא ולשאול לפני שרוכשים מזרון יחיד אורטופדי חדש

 • תקופת ניסיון - האם ניתנת תקופת ניסיון לשינה על המזרון? לא תרצו לגלות שלאחר שבוע או שלושה ימים שרכשתם את המזרון, הילד מתלונן על כאבי גב, נכון? חשוב מאד לוודא את האפשרות לניסיון, ואת כל הפרטים אשר נוגעים לתקופת הניסיון – מה אורך תקופת הניסיון? האם ניתנת האפשרות להסיר את הניילון בתקופת הניסיון? האם ניתן לקבל החזר כספי במידה והמזרון לא מתאים לאחר תום תקופת הניסיון או שהלקוח מחוייב לרכוש מזרון אחר מהעסק?
   
 • תקופת אחריות - שאלה נוספת שלא נוגעת לתקופת הניסיון וחשוב מאד לברר היא באשר לאחריות על המזרון. מה משך הזמן עבורו ניתנת אחריות על המזרון? שימו לב לוודא שיש אחריות של כמה שנים לפחות על המזרון.
   
 • התייעצות עם איש מקצוע - גם כאשר מדובר ברכישת מזרון יחיד אורטופדי לאדם בריא אשר, על פניו, אינו מצריך התערבות או ייעוץ רפואי, אנו כן ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע רפואי. זה יכול להיות רופא משפחה או כל איש מקצוע בתחם רפואת הגב, אשר יכול לתת לכם נקודת מבט מקצועית. ישנם היום מספר סוגי מזרונים בתעשייה זו, וגם אם עבור אנשים צעירים ובריאים ההמלצה היא מזרון ספוג, ייתכן שרופא המשפחה שלכם ימליץ אחרת. חשוב מאד לקבל כמה נקודות מבט ולרכוש את הטוב ביותר עבורכם ועבור ילדכם.