נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרונים לילדים

בואו לתת לילדכם גב בריא

לא רק אנחנו הגב של הילדים שלנו, בואו להכיר מזרונים לילדים איכותיים ביותר  אשר ישמרו לילד שלכם על הגב. מזרונים לילדים אורטופדיים ובריאותיים תוכלו למצוא אצלנו בחברת איילון ייצור ושיווק מזרונים איכותיים, כי לילד שלכם מגיע שתתנו לו גב.

  • מזרן קינג לטקס קידס
  • מיזרן ויסקו ג'ל קידס
  • אקסטרא רויאל קידס פרייבט

מזרנים לילדים אלו כדאי לכם לקנות?

לשמירה על הגב של הילד ישנה משמעות גדולה וחשובה דווקא כאשר הוא עוד קטן, הבסיס הבריא והאורטופדי אליו גבו יתרגל בשנותיו הצעירות הם אלו אשר יתנו לו את החוזק הגופני וישמרו על בריאות גבו. לכן, כאשר אתם מחפשים מזרונים לילדים חשוב לתת דגש על התמיכה שהמזרון נותן והאם הוא באמת איכותי ומותאם לצרכיו של גוף הילד.

מזרנים לילדים

מחפשים מזרן איכותי לבריאות הגב של הילד שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת איילון המתעסקת בייצור ושיווק של מזרונים לילדים מביאה לכם את אותם מזרונים איכותיים ובריאים ביותר עבור ילדכם. המזרונים שלנו הינם מזרונים המיוצרים על פי תורת האוסטיאופטיה. אם אתם רוצים לדעת שהילד שלכם ישן על מזרן אורטופדי אשר תומך היטב בגופו, ניתן גם להתאים כריות אורטופדיות, בואו אלינו לקבלת ייעוץ והתאמה אישית למזרון המדויק לילדכם.

מזרונים לילדים - חושב להשקיע

לשינה בכלל אצל בני אדם ישנה חשיבות מאוד גדולה כלפי הבריאות שלנו, התפקוד הכללי הפיזי, המנטלי, הרגשי והנפשי, קל וחומר כאשר מדובר בילדים שהם אף יותר רגישים. לכן, איכות השינה שלהם צריכה להיות מקסימאלית, וכיצד ניתן לעשות זאת? על ידי כך שהם ישנים על מזרונים איכותיים אשר תומכים בצורה נכונה ובריאה בגב שלהם ובכל הגוף. שינה איכותית וטובה על מזרון בריא מעניקה לילד שלכם כוחות ומסייעת לו לצמוח ולגדול בצורה בריאה גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית.

מחיר שפוי

חיפוש ומציאה של מזרנים לילדים אשר משלבים גם איכות גבוהה, בריאות אורתופדית מקסימאלית וגם מחירים שפויים ולא מופקעים עלולה להתברר כמשימה לא פשוטה כלל, כולנו רוצים לתת לילדנו את הטוב ביותר אך לפעמים המחיר הוא כה גבוה שאנו נאלצים להתפשר. חברת איילון מעניקה לכם את האפשרות לרקוד על שתי החתונות בשביל הילד שלכם! גם איכות וגם מחיר!

מהם המחירים בחברת איילון

המחירים שאנו גובים על מזרנים לילדים הינם מחירים זולים ביותר, מן היצרן אל הצרכן, השוואת מחירים באותה רמת איכות של מזרון תראה לכם שאנו זולים בכ-40% מחברות אחרות. אנו מאמינים שבשביל לקבל מוצר איכותי ובריא אין סיבה שתאלצו לשבור קופות חיסכון. היכנסו אלינו אל חברת איילון ותיהנו ממזרונים עם איכות בלתי מתפשרת ומחירים אטרקטיביים לצרכן.

התאמה אישית ושירות מקצועי רק אצלנו!

אנו עושים התאמה אישית לכל אחד המגיע לרכוש את המזרנים לילדים שלנו. לכל אחד מאתנו גוף שונה וצרכים שונים ויש להתחשב בהם על מנת ליצור שינה מושלמת ונכונה.