כאשר אנו חושבים על מזרונים, אנו חושבים באופן אוטומטי על חדרה שינה שלנו. אולם מזרונים משמשים אותנו במקומות רבים אחרים בחיים. מזרוני ספורט הם דוגמא טובה לכך – במרבית סוגי הספורט נעשה שימוש כזה או אחר במזרונים, וחשוב לדעת איזה סוג של מזרן איכותי ובריאותי כדאי לרכוש לסוגי הספורט השונים. איילון ייצור ושיווק מזרונים מציעה מגוון סוגים של מזרונים איכותיים, לכל סוגי הספורט.

מזרוני ספורט – מה קיים בשוק?

מזרוני התעמלות מתחלקים לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא הסוג הדק, אשר מותאם לפעילויות ספורטיביות מסוג “לו אימפקט” , כלומר פעילויות שבהן הלחץ על הגוף מתון, ואין פעילות המשלבת גובה, סכנת נפילה או החלקה. הסוג השני הוא הסוג העבה, אשר נועד לסוגי ספורט “היי אימפקט” (Highimpact), כלומר סוגי ספורט אתגריים יותר, הכוללים קפיצות ופעילויות אשר דורשות הגנה ותמיכה לגוף. חשוב מאד להתאים מזרוני ספורט לסוג הפעילות אותה מבצעים. פעילויות ספורטיביות סטנדרטיות, כמו כפיפות בטן, יוגה, פילאטיס, עיצוב שרירים וכדומה, אינם דורשים מזרונים עבים במיוחד. לסוגים אלו של ספורט נועדו בעיקר להעניק מעט נוחות למתעמלים, ולבודד מן הקור של הרצפה. מזרונים לפעילויות כמו קפיצה לגובה, אומנויות לחימה וכדומה, דורשים מזרונים עבים, אשר מעניקים לא רק נוחות, אלא בעיקר הגנה למתעמלים מפני נפילות ופגיעות שונות.

מזרוני ספורט הם פריט שימושי מאוד בבתים פרטיים, במוסדות חינוך ובמוסדות תרבות וספורט שונים. תוכלו למצוא כיום מגוון מזרונים לשימושים שונים במגוון סוגים, כמו מזרון ספוג לכושר וספורטמזרון אימון להתעמלות קרקע, ומזרון אומנויות לחימהקיימים גם מזרוני גומי כמסד לסביבת עבודה בחדרי כושרוכמובן מזרונים לשימוש אישי ליוגה, פילאטיס, אירובי וכדומה. ישנם מזרונים עבים ודקים בגדלים שונים. ישנה גם חלוקה בין מזרוני הסטודיו המהודרים מול מזרונים מצופים וזולים יותרמזרונים שכאלה מיועדים להתעמלות פסיבית כגון כפיפות בטן, ואילו מזרונים להתעמלות קרקע הם איכותיים ומקצועיים יותר. בענפי האתלטיקה בולטים גם מזרונים המכונים “מזרון גבינה”.

איילון ייצור ושיווק מזרונים

חברתנו מציעה מזרוני ספורט איכותיים מכל הסוגים, לכל סוגי הספורט – הן מזרנים דקים ופשוטים, והן מזרנים עבים ואיכותיים,אשר מגנים מפני פגיעות, נפילות וכדומה. אנחנו פועלים בתחום המזרונים כבר 40 שנה בערך, ומלווה על ידי ד”ר ברונו רוזנבלום, מומחה לאוסטיאופתיה (רפואת עמוד השדרה), אשר בוחן את כל המוצרים של החברה ומתאים אותם לעקרונות האוסטיאופתיה. כאשר אתם רוכשים מזרוני התעמלות בחברה, אתם יודעים שקיבלתם את המוצר הטוב ביותר, שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

מחפשים מזרונים לספורט איכותיים? פנו אלינו עוד היום ותקבלו הצעות מחיר משתלמות במיוחד על כל סוגי המזרונים לספורט, והתאמה אישית של המזרן לצרכים שלכם.