נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרן

מזרן איכותי קונים רק אצל איילון ייצור ושיווק מזרונים!

רכישה של מזרן היא רכישה חשובה וכבדת משקל. כאשר רוכשים מזרן יש לקחת בחשבון לא רק את מידותיה של המיטה, אלא גם, ובעיקר, את הנוחות של המזרן, את האיכות שלו ואת מידת הבריאות שלו. מזרן איכותי צריך לתמוך היטב בגב, על מנת להעניק לנו שינה בריאה ואיכותית יותר. חברת איילון ייצור ושיווק מזרונים מציעה מגוון סוגים של מזרונים איכותיים ואורטופדיים ברמה הגבוהה ביותר, אשר ילוו אתכם במשך שנים רבות.

מזרן איכותי רוכשים בצורה חכמה

בחירה של מזרון צריכה לקחת בחשבון שני פרמטרים עיקריים – בריאות ונוחות. באופן כללי, על מנת שיתמוך היטב בגוף ויאפשר שינה איכותית ובריאה, חשוב לבחור מזרן אורטופדי שאינו קשה מאד ואינו רך מאד, על מנת שיאפשר שינה נוחה, אך יתמוך היטב בכל חלקי הגב, בכל תנוחת שינה. מבחינת הנוחות, כל אדם מרגיש בנוח על מזרן אחר, כך שכאשר ניגשים לבחור, מומלץ להתנסות בפועל – לשכב על מזרנים שונים עד אשר מוצאים מזרון נוח ונעים לשינה. זכרו, אנו מעבירים כשליש מן החיים שלנו בשינה, כך שחשוב מאד לבחורבמוצר נוח, אשר יאפשר לנו שינה מתוקה, נוח ועמוקה, וכמובן גם איכותי ואורטופדי, אשר יתמוך היטב בכל החלקים של עמוד השדרה, ימנע היווצרות של לחצים ועומסים על הגב, ובכך ישפר את היציבה ואת מצב שרירי הגב, וגם יאפשר שינה בריאה ונוחה יותר, שבאופן טבעי תהיה גם יעילה יותר.. כאשר ישנים טוב, על מזרון בריא, השינה אפקטיבית יותר ומעניקה לנו כוחות מחודשים ליום הבא.

מזרן בריאותי לשינה איכותית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזרן בריא לשינה עמוקה

אם גם לכם נמאס להתעורר באמצע הלילה בגלל שהמזרן לא נוח או מציק, כנראה שהגיע הזמן לבדוק על מה בדיוק אתם ישנים. חסך מתמשך בשעות השינה גורם לתפקוד לקוי ולמתח במהלך היום, לכן שינה טובה חשובה גם מבחינה בריאותית. מזרן איכותי ובריא הפך בשנים האחרונות בשל כך למוצר חובה כמעט בכל חדר שינה. מזרונים אורתופדים מספקים נוחות מקסימלית לגוף, בעזרת תמיכה מלאה בזמן השינה ומעניקים שינה איכותית ובריאה יותר.

היתרון החשוב ביותר של המזרן הוא בספיגת הלחץ שמופעל עליו לאורך שימוש ממושך. כולנו מפעילים לחץ בזמן השינה באמצעות מרכז הכובד בגוף, ומזרונים אורתופדים מחלקים את הלחץ בצורה שווה בעזרת בולמי זעזועים רכים המפוזרים על המזרן ומונעים שקעים. מזרן איכותי מחברה טובה יעזור לכם ליהנות מתמיכה מלאה לכל חלקי הגב.

מזרון רק אצל איילון מזרונים

חברת איילון מייצרת ומשווקת מזרונים איכותיים מזה כ-40 שנה, בליוויו הצמוד של ד"ר ברונו רוזנבלום, שהוא אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום האוסטיאופתיה (בריאות עמוד השדרה). כל המזרונים של חברתנו עומדים בעקרונות האוסטיאופתיה, ומגנים באופן מושלם על עמוד השדרה.

מחפשים מזרון איכותי ואורטופדי? פנו כבר עכשיו לחברתנו ותיהנו ממגוון עצום של מזרנים איכותיים מכל הסוגים, וכמובן ממחירים משתלמים במיוחד.