נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרון אורטופדי

מזרן אורטופדי איכותי קונים רק אצל איילון מזרונים!

רכישה של מזרן אורטופדי היא רכישה חשובה וכבדת משקל. כאשר רוכשים מזרן יש לקחת בחשבון לא רק את מידותיה של המיטה שלה אנו רוכשים את המזרן, אלא גם, ובעיקר, את הנוחות של המזרון, את האיכות שלו ואת מידת הבריאות שלו. מזרן איכותי צריך לתמוך היטב בגב, על מנת להעניק לנו שינה בריאה ואיכותית יותר. חברת איילון מציעה מזרונים במגוון סוגים איכותיים ואורטופדיים ברמת ייצור גבוהה, אשר ילוו אתכם במשך שנים רבות.

 • מזרון יחיד אורטופדי
 • מזרון אורטופדי זוגי
 • מזרון ויסקו אלסטי 7 ס"מ
 • מזרון אורטופדי מומלץ
 • מזרון ויסקו אלסטי 5 ס"מ

בכדי להבין כי אינכם פועלים בצורה שגויה, תצטרכו בראש ובראשונה לוודא כי אתם בוחרים לרכוש מזרון אורטופדי אשר יתאים לצרכים שלכם ובצורה המדויקת ביותר שישנה. כל אחד מכם אשר ירצה בכך יוכל להיות יותר מאשר בטוח כי יתאפשר לו למצוא מבוקשו וזאת ללא יותר מידי קשיים.

אז עשו לעצמכם טובה ושימו לב כי אתם פועלים ובצורה אחראית מספיק. כלומר שימו לב כי אתם בוחרים לרכוש מזרן אורטופדי אשר יספק מבוקשכם ובצורה הטובה ביותר שישנה. כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הוא יוכל למצוא מזרון אורטופדי אשר יתאים לצרכיו ובמידה יוצאת דופן וזאת אם הוא יחליט לפעול ובצורה אחראית.

מזרן אורטופדי - כיצד בוחרים אחד נכון?

בחירה של מזרן אורטופדי צריכה לקחת בחשבון שני פרמטרים עיקריים – בריאות ונוחות. באופן כללי, על מנת שמזרן יתמוך היטב בגוף ויאפשר שינה איכותית ובריאה, חשוב לבחור מזרון אורטופדי שאינו קשה מאד ואינו רך מאד, על מנת שיאפשר שינה נוחה, אך יתמוך היטב בכל חלקי הגב, בכל תנוחת שינה. מבחינת הנוחות, כל אדם מרגיש בנוח על מזרן אחר, כך שכאשר ניגשים לבחור מזרון אורטופדי, מומלץ להתנסות בפועל – לשכב על מזרנים שונים עד אשר מוצאים מזרון נוח ונעים לשינה. זכרו, אנו מעבירים כשליש מן החיים שלנו בשינה,כך שחשוב מאד לבחור במזרן נוח, אשר יאפשר לנו שינה מתוקה, נוח ועמוקה, וכמובן גם מזרן אורטופדי ואיכותי, אשר יתמוך היטב בכל החלקים של עמוד השדרה, ימנע היווצרות של לחצים ועומסים על הגב, ובכך ישפר את היציבה ואת מצב שרירי הגב, וגם יאפשר שינה בריאה ונוחה יותר, שבאופן טבעי תהיה גם יעילה יותר. כאשר ישנים טוב, על מזרונים בריאים ,השינה אפקטיבית יותר ומעניקה לנו כוחות מחודשים ליום הבא.

מזרן אורטופדי מונע כאבי גב ביום למחרת

אם גם אתם מתעוררים בבוקר עם כאבי גב או הצוואר, כנראה שהגיע הזמן לבדוק על מה בדיוק אתם ישנים. מזרון אורתופדי הפך בשנים האחרונות למוצר חובה כמעט בכל חדר שינה. מזרונים אורתופדים מספקים נוחות מקסימלית לגוף, בעזרת תמיכה מלאה בזמן השינה ומעניקים שינה איכותית ובריאה יותר.

היתרון החשוב ביותר של מזרון אורתופדי בספיגת הלחץ שמופעל עליו לאורך שימוש ממושך. כולנו מפעילים לחץ בזמן השינה באמצעות מרכז הכובד בגוף, ומזרונים אורתופדים מחלקים את הלחץ בצורה שווה בעזרת בולמי זעזועים רכים המפוזרים על המזרון ומונעים שקעים. מזרון אורתופדי איכותי מחברה טובה יעזור לכם ליהנות מתמיכה מלאה לכל חלקי הגב והתאמה לכל קימורי הגוף.
מזרונים אורתופדים משלבים לרוב בין חומרים טבעיים וסינטטיים שמתאימים את המזרון למבנה הגוף. השילובים המבוקשים הם מזרוני קפיצים מבודדים, מזרוני ויסקו ומזרוני לטקס לשינה בריאה. גוף המזרון עשוי מקפיצים מבודדים או משולבים, או מספוג.

שיווק מזרון אורטופדי על יד איילון שיווק מזרונים

חברת איילון מייצרת ומשווקת מזרנים איכותיים מזה כ-40 שנה, בליוויו הצמוד של ד"ר ברונו רוזנבלום, שהוא אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום האוסטיאופתיה (בריאות עמוד השדרה). כל המזרנים שלנו עומדים בעקרונות האוסטיאופתיה, ומגנים באופן מושלם על עמוד השדרה.

מחפשים מזרן אורטופדי ואיכותי? פנו כבר עכשיו לאיילון ייצור ושיווק מזרונים ותיהנו ממגוון עצום של מזרנים איכותיים מכל הסוגים, וכמובן ממחירים משתלמים במיוחד.