נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרן זוגי

מזרן זוגי הוא פינוק של ממש, לא רק לזוגות אלא גם ליחידים, אשר נהנים ממיטה גדולה ומפנקת. כאשר קונים מזרן, כדאי לזכור שאותו מזרן אמור לשמש אותנו חלק גדול מן היממה, ולכן מומלץ להשקיע מחשבה בבחירה של מזרן זוגי איכותי ואורטופדי. חברת איילון מציעה מגוון סוגים של מזרונים זוגיים איכותיים במיוחד, אשר יעניקו לכם שינה מתוקה ובריאה.

יש יותר מסוג אחד של מזרן זוגי

מזרן זוגיכאשר קונים כל סוג של מזרן זוגי, כאמור, יש לדאוג לבחור במזרן שיהיה נוח, וגם בריא – כלומר יתמוך היטב בגב ויאפשר פיזור של העומסים והלחצים הנתונים על הגב בזמן השינה, על מנת לאפשר שינה רגועה יותר, עמוקה יותר, אפקטיבית יותר ובריאה יותר. כאשר מדובר על מזרן זוגי, ההשקעה במזרן איכותי חשובה עוד יותר. כאשר שני אנשים ישנים על מיטה אחת, חשוב מאד שהעומסים על אותו מזרון זוגי יתחלקו בצורה טובה ונכונה. אחרת, כל תזוזה קטנה או התהפכות של אחד מבני הזוג, תרעיד את המזרן כולו ותפריע לשנתו של בן הזוג השני. לכן, בבחירה של מזרן, מומלץ במיוחד לבחור במזרני קפיצים איכותיים, אשר הקפיצים בו מופרדים זה מזה, ואשר יש בו צפיפות גבוהה של קפיצים על מנת לחלק היטב את העומסים בין חלקי המזרן, ולאפשר שינה נוחה ורגועה לכל אחד מבני הזוג.

המזרנים של איילון איכות ללא פשרות

אנו בחברת איילון מזרנים מקפידים להביא לכם את כל הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר לכל בעיה ולכל מקרה, כך שאתם תוכלו לדעת ששום דבר אינו נזנח, והכל נלקח בחשבון. אפילו אם אתם בעלי הרגלים שונים, תוכלו למצוא את מה שמתאים לכם.

התאמה נכונה של מזרן זוגי לגב ולצוואר

אם במקרה של מזרון יחיד צריך להקפיד על התאמה נכונה לשלל פרמטרים (תנוחת שינה, בעיות גב וצוואר ייחודיות, וכמובן גם טעם אישי), הרי שכאשר מדובר במקרה של שינה בשניים מדובר באתגר גדול עוד יותר. על המזרן הזוגי להתאים לכל אחד מהפרמטרים הללו, מבלי שהרגליו של האחד יפגעו באלה של  האחר. אז איך תוכלו לדעת שאתם עדיין מקבלים את הטוב ביותר?

אבל בכל זאת, האם זה לא יכול להזיק לשינה שלי?

זכרו כי בזכות שלל טכנולוגיות ופיתוחים חדשניים, אנו יכולים להציע לכם את החבילה המושלמת עבורכם - גם במקרה של מזרן זוגי, כך שאף אחד מהצדדים לא ייפגע ממהלך לא נכון של שינה שאינה תקינה עבורו. איכות שנתו של אחד מבני הזוג אינה תלויה בזו של האחר, וחלילה לא תצטרכו להגיע למצב של הנאה אחד על חשבון השני. יועצי השינה שלנו יוכלו להמליץ לכם בדיוק על מה שטוב לכם, ולחשוף אתכם לחומרי הגלם, לטכניקות ולפיתוחים השונים שיוכלו להבטיח לכם שינה בריאה, נעימה ומוצלחת.

איילון ייצור ושיווק מזרונים

חברת איילון, אשר עוסקת בתחום המזרונים והאורטופדיה מזה כ-40 שנה, מציעה מגוון רחב של מזרונים זוגיים איכותיים, אשר מסייעים לכל אחד מבני הזוג לשינה רגועה, בריאה ונוחה במיוחד. חברת איילון מייצרת ומשווקת מזרונים זוגיים איכותיים, אשר מספקים תמיכה איכותית לעמוד השדרה, על פי עקרונות האוסטיאופתיה (רפואת עמוד השדרה). החברה פועלת בליוויו הצמוד של ד"ר ברונו רוזנבלום, מומחה מספר אחת בתחום האוסטיאופתיה, אשר בוחן היטב כל מוצר חדש של החברה ומוודא שכל המזרונים תומכים היטב בעמוד השדרה, על מנת שתוכלו לישון ברוגע ובבטחה.

מחפשים מזרן איכותי? פנו עוד היום לאיילון ייצור ושיווק מזרונים, ותיהנו ממגוון רחב של מזרונים אורטופדיים מקצועיים ואיכותיים,במחירים נוחים במיוחד!