חדר השינה הוא מרחב בעל פונקציות חשובות לבריאות הפיזית והנפשית שלנו- הוא מאפשר לנו לצבור כוחות לקראת יום חדש, להירגע לאחר יום ארוך ולבלות זמן איכות עם בן או בת הזוג או עם עצמנו. על מנת שחדר השינה יתרום לנו ולבן זוגנו, יש צורך להכניס לחדר השינה מזרן זוגי נוח ואיכותי. המבחר הגדול שישנו היום בשוק המזרנים מאפשר קנייה במחיר משתלם של מזרן, שיתמוך בגב שלנו בצורה נכונה ויספק לנו נוחות מקסימלית. ישנם מזרונים שמותאמים לבעלי אלרגיות, ישנם מזרנים שמספקים תמיכה לבעלי בעיות אורטופדיות וישנם מזרנים שמאפשרים שינה נוחה וקלילה גם בעונת הקיץ החמה.

להכניס את הכריות המתאימות

זה נכון, אומנם, שהמזרן ממלא את החלק המרכזי בחוויית השינה שלנו, אך היא לא תהיה שלמה ללא הכריות המתאימות. כמו בשוק המזרנים, גם בין הכריות אפשר למצוא את הכריות הפשוטות, שעשויות מחומרים זולים יחסית וגם ישנו מגוון רחב של כרית ויסקו איכותית שתורמת באופן משמעותי לחוויית השינה. כמו המזרן, גם הכרית צריכה למלא תפקיד אורטופדי, מעבר לאספקת הנוחות. מבחינה אורטופדית, הכרית תומכת בצוואר שלנו, כך שחשוב שהיא תהיה עשויה מחומר איכותי, שיוכל להתאים את עצמו לבעיות שונות שישנן בצוואר ולתת להן מענה. אחד מסוגי הכריות שיכולים להתאים לכך היא כרית ויסקו.

מהו הויסקו?

הויסקו הוא חומר שנמצא בשימוש בתעשיית המזרנים והכריות מזה מספר שנים. במקור, הוא פותח במעבדות נאס”א, כשסגולותיו של חומר זה גרמו לו להתפשט גם אל השוק הכללי. כרית ויסקו היא כרית שעשויה מחומר שמסוגל לקלוט את המאפיינים המיוחדים של תנוחת הצוואר, המשתנה מאדם לאדם. בכך, למעשה, הכרית יודעת להתאים את צורתה לצורת הראש והצוואר המונחים עליה. על ידי הלמידה הזאת, הכרית יכולה להעניק תמיכה מסוג אחר עבור כל חלק בראש, מה שמסייע הן לנוחות השינה והן להפגת כאבים שונים שמופיעים בצוואר. הויסקו נחשב לחומר עמיד לאורך זמן. ניתן להשלים את חווית השינה על ידי רכישת מזרון ויסקו בגודל זוגי. מזרן מסוג זה יכול להיות עשוי כולו מויסקו או רק בעל שכבה עליונה מויסקו.

חברת איילון מציעה לכם של מזרונים אורתופדיים במגוון רחב וייחודי, כריות בריאותיות ועוד, צרו איתנו קשר ונשמח לשפר לכם את חווית השינה!