נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

mainHeader

לייעוץ עם מומחה שינה חייג 077-7299187 או השאר פרטים

מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים

לא צריך להיות מומחה שינה כדי לדעת שעל מנת לתפקד בצורה טובה, בריאה, יעילה והרמונית עם עצמנו ועם הסביבה, אחד הדברים העיקריים אשר דרושים לנו הוא שינה טובה. השינה מסייעת לגוף לנוח כמו שצריך, ולמערכות השונות בגוף להיטען, השינה עוזרת לנו מבחינה נפשית וממלאת בנו את המצברים. הידעתם שעל מנת לקבל את מלוא הכוחות שאנו זקוקים להם כדי לתפקד בצורה תקינה, מינימום השעות שעלינו לישון בלילה הוא שבע שעות?
לשם כך, חשוב ביותר שתמצאו את המזרון שהכי מתאים לכם, לגב שלכם ולגוף שלכם. איך יודעים?

עם קפיצים או בלי קפיצים

המזרון הפופולארי בישראל הוא מזרון קפיצים, רוב הציבור משתמש בו. מדוע? הם מעניקים תמיכה כוללת לגוף ולגב ומתאימים למרבית האוכלוסייה, ובעיקר למי שסובל מכאבי גב או בעיות גב.

מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים - כיצד הוא תורם לשינה?

נעים מאד: מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים. ויסקו הוא חומר דמוי ג'ל והינו בעל מספר יכולות מצוינות:

 • המזרון נשאר קשיח בטמפרטורת החדר אך מתרכך בהשפעת טמפ' גוף האדם ומתאים עצמו לגוף הישן ולתנוחות השינה שלו. זוהי תכונה מופלאה!
 • פיזור עומס משקל הגוף על פני המזרן, בשל יכולת ההסתגלות של הויסקו, מבטיחה שחרור לחצים ואופטימיזציה בשינה שלכם, בדוק!
   

שימו לב, מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים פחות מתאים לאנשים הסובלים מבעיות גב, הוא מתאים לאנשים בריאים, צעירים. היכולת של מזרון הויסקו "לזכור" את תבנית הגוף היא מעוררת השראה, ובהחלט מדובר בסוג חומר ומזרון ייחודי. מזרון ללא קפיצים הינו מושלם לישנים על הגב ומעניק תמיכה מושלמת ומקצועית, נוחה ומפנקת, בכל חלקי הגוף. מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים הוא ההמלצה שלנו!

מזרן ויסקו קשיח ללא קפיצים - האם מתאים לכל אחד?

מזרן ויסקו קשיח ללא קפיציםראשית, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, לסניף הראשי של חברת איילון בכפר טרומן. תוכלו ליהנות אצלנו מאירוח אישי וייעוץ מקצועי אשר מותאם לכם באופן מדויק. אנו בחברת איילון מבינים את החשיבות של שינה טובה, ושל התאמת המזרון לצרכים שלכם. אתם צודקים, יש כמה וכמה סוגי מזרונים ומאיפה אתם אמורים לדעת מה הכי מתאים לכם? ומה יקרה אם תקנו מזרון שאינו טוב לגב שלכם? הרי מדובר בעניין שהוא גם כספי וגם בריאותי. אתם יכולים לשים את החששות שלכם בצד. חברת איילון הוותיקה, מתמחה בייצור מזרונים, אנשי המקצוע שלנו ויועצי השינה שלנו עובדים יחדיו על מנת לייצר את המזרונים ברמת הדיוק, הגימור והמקצועיות הנדרשת.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר ואנו מבטיחים להוביל אתכם יד ביד. איך נעשה זאת? נשאל את האלות הנכונות, אז תתכוננו לדבר על הרגלי השינה שלכם, בעיות השינה שלכם, ומה חשוב לכם בשינה שלכם, כיוון שרק על ידי הבנת כל הנתונים הללו, אנו יכולים להבין מה המזרון שמתאים לכם, ולמה אתם זקוקים.